חיפוש
  • Iris Michael

שרשרת אותיות לחדר

עודכן ב: 1 מרץ 2019כבר סיפרתי לכם כמה אני אוהבת לעצב את חדר הילדים עם כמה שיותר DIY ושלא יהיה כמו של כולם בפוסט היצירה על גלגלים. פעם בכמה זמן אני מרגישה צורך לשנות, להזיז, להוסיף, להוריד ואז נולדות כאלה הדרכות. הפעם חיפשתי משהו שיהיה תלוי ליד המיטה של גלי, ביתי הקטנה. לא תמונה, מחשש שתיפול אבל משהו אישי במיוחד בשבילה.

את שרשרת האותיות הזאת תוכלו להכין באיזה צבע שתרצו ולכתוב כל מה שאתם יכולים לדמיין- קטע משיר שאתם אוהבים, משפט העצמה או כל מה שבא לכם בעצם. הדרכה פשוטה וכיפית ומומלצת להכנה עם ילדים.


מה צריך?

מספריים

ניירות למדפסת- כמה שיותר עבים חוט רקמה מחט

וואשיטייפ


מתחילים? בסוף ההדרכה הזאת תוכלו למצוא קבצים של אותיות להורדה להדפסה בגודל A4. תורידו את הקבצים ותדפיסו על הניירות שבחרתם. החדר של הילדים שלי מאד צבעוני, לכן בחרתי להדפיס על ניירות צבעוניים, התאימו את צבעוניות הדפים לצבעוניות של החדר.גזרו את האותיות הרצויות.


נכון בלאגן יפה? אני ממליצה לכם לשמור את גזרי הנייר לפעילויות אחרות עם הילדים כמו קולאז'ים, הכנת כרטיסי ברכה וכו'. בשלב זה אפשר לתת לילדים לקשט את האותיות במדבקות או בצבעים שיקבלו אופי ייחודי.


מסדרים את האותיות לפי הסדר הרצוי.


מתחילים לתפור את האותיות עם חוט ומחט בתפר רגיל, כמו בתמונה.


זהו! נשאר רק להדביק לקיר!


קחו חתיכת וואשיטייפ ותדביקו בשני צידי השרשרת.


ממש ממש פשוט. בחרתי בשיר שגלי מאד אוהבת (מפתיע), אז מצידה נרשמה התלהבות וגם מהבן הגדול, שעולה לכיתה א' ומאד מתעניין באותיות וקריאה. איך לא חשבתי להכין לו שרשרת של הא'-ב'? טוב נו, מחר. :)

הכנתם גם? אשמח מאד אם תשתפו אותי בתמונות. וכמו שהבטחתי- קבצי אותיות להורדה: אבגדהו

זחטיכל מנסעפ צקרשת בהצלחה! *קרדיט לפונט SECULAR ONE של המעצבת מיכל סהר.


0 צפיות
  • צרו קשר בפייסבוק Facebook
  • צרו קשר באינסטגרם Instagram

.גוליבייבי - חבילות לידה ונעלי טרום הליכה מומלצות לתינוקות, טבעוניות, בעבודת יד
מעוצב ומיוצר בסטודיו גוליבייבי בישראל

©2016  GooliBaby, Israel