חיפוש
  • Iris Michael

נעלי טרום הליכה, למה בעצם?


מתרגשת להעלות את הפוסט הראשון בגוליבלוג שלי, אותו אני מקדישה למוצר שהכי מזוהה עם גוליבייבי.


אין שלב יותר מרגש מהרגע הזה שהתינוק שלך מתחיל ללכת! (סתם, ברור שיש, אבל זה אחד המרגשים).

פתאום הוא הרבה יותר עצמאי, רוצה לגלות את העולם וכבר לא כל כך רוצה להישאר לשבת בעגלה. וחוץ מזה, מה יותר כיף מלראות את התינוק שלך עושה את הצעדים הראשונים והכל כך מתוקים האלה? (במיוחד אם זה בגינה הציבורית ויש קהל אימהות עם פרצוף מתמוגג). בשלב הזה מאד חשוב לתת להם ללכת יחפים. אם תשאלו פיזיותרפיסטים/ות הם יגידו לכם שבחודשים הראשונים שהתינוק לומד ללכת, הרגל צריכה להיות כמה שיותר חופשיה וחשוב מאד לא להפריע לתנועה הטבעית שלה ולהתפתחות התקינה של ההליכה.

אז למה נעלי טרום הליכה?

נעלי טרום הליכה הן נעליים רכות מאד, בעלות סוליה עמידה, מונעת החלקה ולא מפריעות כלל לתנועה הטבעית של הרגל. הן מהוות פתרון מצוין לשלב שהתינוק מתחיל ללכת אבל הוא צריך הגנה לרגליים, בעיקר בחוץ. מדרכה חמה/ כביש/ קוצים.

אבל בישראל רוב השנה קיץ, לא חם מדי עם נעליים?

כן, חם. אבל גם המדרכות חמות מאד ואפילו מסוכנות ביום קיץ. כשהילד רוצה ללכת בחוץ, בצדק, כדאי להגן על הרגליים שלו. הנעליים של גוליבייבי עשויות רובן מכותנה ולכן הן "נושמות" יותר והופכות את החוויה לנעימה יותר.

יש בשוק מבחר גדול מאד של נעלי טרום הליכה, לכם נשאר רק לבחור את הזוג הנכון לצרכים (הכוונה לסטייל, כמובן) שלכם ושל התינוק שלכם.


איך נולדו הנעליים של גוליבייבי

כשבתי, גלי, הייתה בת שנה וחודש בערך, היא התחילה ללכת. הדרך לגן שלה הייתה מלווה בהליכה לא מאד ארוכה על מדרכה ליד בי"ס תיכון. אני לא יודעת אם זה קשור, אבל מדי פעם היו שם זכוכיות מפוזרות ולא היה שום סיכוי לקחת אותה על הידיים, שכן היא כבר ילדה "גדולה" ורצתה ללכת בעצמה. ואני, אמא נהדרת שכמותי, הלכתי לחפש לה נעלי טרום הליכה. מכיוון שאיני קונה מוצרים מעור, חיפשתי נעליים טבעוניות ולא מצאתי בשום מקום! כבר אמרתי לכם שאני נהדרת, נכון? החלטתי לתפור לה בעצמי! (זה הדבר היחיד שתפרתי לה עד היום והיא כבר בת 3.5 כמעט, אבל בואו נשים את רגשות האשם רגע בצד). זה לא פשוט לתפור נעליים כאלה מבד, שכידוע נעלי טרום הליכה משתפשפות מאד מהר. די מהר החברות מסביבי התלהבו והזמינו ממני גם נעליים לילדיהן והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות שאהיה גדולה. לתפור זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות ואם זה משהו חמוד ושימושי, אז בכלל! מאז הנעליים עברו כמה גלגולים ואני כל הזמן מנסה לשפר, לחדש ולחפש את חומרי הגלם הכי עמידים שאפשר.

אני מזמינה אתכם לעקוב אחרי בפייסבוק, שם תמצאו את כל העדכונים השווים ומאחורי הקלעים- ממש כאן לצפייה בכל הדגמים של נעלי גוליבייבי לחצו כאן


תודה שקראתם!

#נעליטרוםהליכה #נעליים #צעדיםראשונים

0 צפיות
  • צרו קשר בפייסבוק Facebook
  • צרו קשר באינסטגרם Instagram

.גוליבייבי - חבילות לידה ונעלי טרום הליכה מומלצות לתינוקות, טבעוניות, בעבודת יד
מעוצב ומיוצר בסטודיו גוליבייבי בישראל

©2016  GooliBaby, Israel